Arkka

SVARBI INFORMACIJA

KAIP MES RENKAME, NAUDOJAME IR SAUGOME INFORMACIJĄ

APIE SVETAINĖS IR SOCIALINIŲ TINKLŲ PROFILIŲ LANKYTOJUS

 

UAB „SWE Baltic“ rūpinasi Jūsų informacijos apsauga ir laikosi Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (GDPR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją. Norėdami sužinoti daugiau, atidžiai perskaitykite šį pranešimą.

 1. Kaip turėčiau skaityti šį pranešimą?

Šiame pranešime bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šio pranešimo dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šio pranešimo 15 dalyje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šiame pranešime reiškia mūsų Įmonę, kaip nurodyta šio pranešimo 2 skyriuje.

 1. Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

Mes esame: UAB „SWE Baltic“

Mūsų įmonės kodas yra: 302600452

Mūsų adresas: Laisvės g. 216H, LT-89305 Mažeikiai

Mūsų duomenų apsaugos pareigūnas: Agnė Zakarauskaitė,

 1. Kodėl renkate informaciją apie mane?

Mes teikiame viešą prieigą prie šios interneto svetainės (toliau – “Svetainė”), ją palaikome, tobuliname ir užtikriname jos saugą. Taip pat, administruojame socialinių tinklų (Facebook, Instagram, YouTube ir pan.) paskyras (toliau – Socialinių tinklų paskyros). Jūs, naršydami mūsų Svetainę ar Socialinių tinklų paskyras, sudarote su mumis sutartį, kuria gaunate neatlygintiną prieigą prie Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros turinio ir sutinkate su teisės aktų nustatytomis jos naudojimo sąlygomis, įskaitant, bet neapsiribojant autorinių teisių sąlygomis ir šiame informaciniame pranešime pateikiamomis asmens duomenų apsaugos bei privatumo sąlygomis.

Mums reikia rinkti, naudoti ir saugoti informaciją apie Jus siekiant:

 • valdyti, tobulinti ir optimizuoti mūsų Svetainę, Socialinių tinklų paskyras ir jų vartotojų patirtį;
 • atsakyti į Svetainės ir Socialinių tinklų paskyrų lankytojų paklausimus, pasiūlymus, teikti techninę pagalbą;
 • laikytis teisinių įsipareigojimų, spręsti bet kokius ginčus, kurie gali kilti su Jumis ar trečiosiomis šalimis, ir įgyvendinti savo teises, atsirandančias dėl visų tarp Jūsų ir Mūsų ar tarp Mūsų ir trečiųjų šalių sudarytų sutarčių;
 • suprasti naršymo tendencijas, įvertinti Mūsų auditorijos dydį ir naudojimo modelius, suprasti Mūsų vartotojų norus, pageidavimus;
 • pagerinti Svetainės veikimą ir išvaizdą, kurti naujas funkcijas ir funkcionalumą;
 • apsaugoti Mūsų teises ir turtą, susijusius su Svetaine.
 1. Kokią informaciją jūs renkate, naudojate ir saugote apie mane?

Kai naršote Svetainėje ar mūsų administruojamuose Socialinių tinklų paskyrose, Mes galime naudoti technologijas (Jūsų naršyklės Svetainei pateikiamų užklausų analizę, slapukus ir pan.), kurios automatiškai surenka:

 • Naudojimo duomenis: Kai įeinate į Svetainę, Mes galime automatiškai surinkti tam tikrus duomenis apie jūsų prieigą prie Svetainės ir jos naudojimą (pvz., įėjimo ir išėjimo nuorodų URL, turinys ir puslapiai, prie kurių Jūs prisijungiate Svetainėje, prieigos datos ir laikai ir pan.);
 • Informaciją apie įrenginį: Kai įeinate į Svetainę, Mes galime automatiškai rinkti informaciją apie Jūsų įrenginį ir interneto ryšį (pvz., IP adresus, naudojamo kompiuterio ar mobiliojo prietaiso tipą, operacinės sistemos versiją, įrenginio identifikatorių, naršyklės tipą, kalbą ir pan.).

Kai savo iniciatyva pasinaudojate Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros funkcionalumu (formomis), skirtu pateikti Mums paklausimus ar pasiūlyti Mums sudaryti sutartis su Jumis, arba parašote žinutę Svetainėje ar Socialinio tinklo paskyroje nurodytais kontaktiniais elektroninio pašto adresais, renkami šie Jūsų duomenys:

 • identifikaciniai duomenys (vardas, pavardė, įmonė ir pan.);
 • kontaktiniai duomenys (e-pašto adresas ir pan.);
 • atitinkamos sutarties rūšies sudarymui reikalingi papildomi duomenys, jei siūlysite sudaryti sutartį (pvz.: siūlant sudaryti darbo sutartį – gimimo datą, CV duomenis ir pan.; siūlant sudaryti serviso paslaugų sutartį – informaciją apie mašiną, jos gedimus ir pan.);
 • bet kokie kitokie Jūsų iniciatyva pateikti duomenys, kuriuos Jūs laikote reikšmingais teikiamo paklausimo ar pasiūlymo kontekste.

Kai savo iniciatyva pasinaudojate Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros funkcionalumu (formomis), skirtu naujienlaiškiams ir/ar reklaminei informacijai užsiprenumeruoti, gali būti renkami identifikaciniai (vardas, pavardė, įmonė ir pan.) ir kontaktiniai (e-pašto adresas ir pan.) duomenys.

Trečiosios šalys ir franšizės

Atkreipiame jūsų dėmesį, kad Bendrovė bendradarbiauja su kitomis įmonėmis, kurios yra mūsų partneriai, tiekėjai, frančizės gavėjai. UAB “SWE Baltic“ reklamuoja kai kurias tokių įmonių paslaugas bei prekes savo interneto svetainėje. Jūsų Asmeninė informacija, jums sutikus ją pateikti, renkama mūsų vardu.

Tačiau ši Politika netaikoma minėtoms įmonėms. Mes netaikome jokių apribojimų dėl jūsų informacijos naudojimo. Šios įmonės gali taikyti ir šioje Politikoje nenurodytus duomenų naudojimo ar tvarkymo būdus, taigi ši Politika nereglamentuoja jų veiksmų dėl jūsų Asmeninės informacijos naudojimo. Norėdami daugiau sužinoti apie jų taikomus privatumo apsaugos būdus, kreipkitės į šias bendroves tiesiogiai arba pasinaudodami nuorodomis, pateiktomis jų atsiųstuose pranešimuose.

Taip pat ši Politika netaikoma informacijai, kurią surenka trečiosios šalys tuo metu, kai apsilankote trečiosios šalies interneto svetainėje ar reaguojate į internetines reklamas. Prieš pateikdami Asmeninę informaciją trečiosioms šalims, peržiūrėkite jų tinklaviečių privatumo politikas, nes mes neprisiimame atsakomybės už jų veiksmus, susijusius su jūsų pateikta informacija.

 1. Ar renkatės jautrią asmeninę informaciją?

Ne.

 1. Ar naudojate slapukus?

Mūsų Tinklavietėse naudojami slapukai – maži, dažniausiai naudojami failai, kuriuos mes ar trečioji šalis perduoda į jūsų kompiuterį po to, kai leidžiate savo naršyklei juos priimti. Taip pat mes galime naudoti „interneto švyturius“, „ekrano elementų žymes“ ar kitas sekimo technologijas, kurios paprastai yra maži kodo elementai, esantys internetiniame puslapyje, stebintys mūsų lankytojų elgesį ir renkantys tam tikrus duomenis apie jų veiksmus internete.

Šie slapukai ir kitos technologijos gali būti naudojamos laikui ir tinklavietėms registruoti. Pavyzdžiui, naudojant šias technologijas, galima analizuoti jūsų interneto duomenų srauto struktūrą, optimizuoti jūsų patirtį naudojantis mūsų Tinklavietėmis, saugoti informaciją jūsų seanso metu, pritaikyti jūsų asmeniniams poreikiams Tinklavietes pagal jūsų pageidavimus ir parinktis, nukreipti jums reklamą ar turinį ir surinkti informaciją apie jus ir jūsų lankymąsi mūsų Tinklavietėse kitiems marketingo ir verslo tikslams. Galite koreguoti savo privatumo nustatymus, koreguodami slapukų ir panašių technologijų naudojimą savo naršyklėje. Tačiau, išjungus slapukus, gali pablogėti jūsų, kaip naudotojo, patirtis, be to, neveiks kai kurios mūsų Tinklaviečių funkcijos.

Duomenys apie jūsų veiksmus internete gali būti renkami tam, kad vėliau mes ar trečiosios šalys galėtume siųsti jums reklamą, atitinkančią jūsų individualius interesus. Mes galime dirbti su trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, internetinės reklamos kūrėjais ir reklamos skelbimų biržomis, skelbdami reklamą internete, taip pat galime bendradarbiauti su trečiąja šalimi – analitinių paslaugų teikėjais, kurie padės įvertinti ir suteiks mums ir (arba) trečiosioms šalims informaciją apie tokių reklamų naudojimą trečiųjų šalių svetainėse ir reklamų ir mūsų turinio peržiūras.

Mes ir šios trečiosios šalys galime naudoti trečiųjų šalių technologijas kartu su mūsų, pirmosios šalies, technologijomis analizuodami reklamos peržiūras, jūsų naudojimąsi reklaminėmis paslaugomis ir sąveiką su šiomis reklamos peržiūromis ir reklaminėmis paslaugomis. Surinkta informacija taip pat gali apimti informaciją apie jūsų apsilankymus mūsų Tinklavietėse, įskaitant jūsų peržiūrėtus tinklalapius ir turinį. Be kita ko, šios trečiųjų šalių naudojamos sekimo technologijos gali būti skirtos: (a) padėti pademonstruoti jums reklaminius skelbimus, kurie galėtų būti jums įdomūs; b) neleisti per dažnai demonstruoti jums tų pačių reklaminių skelbimų; (c) suprasti jums pademonstruotų reklaminių skelbimų efektyvumą.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus ir panašias sekimo technologijas, taip pat apie tai, kaip jos gali paveikti jūsų privatumą, apsilankykite svetainėje allaboutcookies.org. Norėdami daugiau sužinoti apie Google analitines ir marketingo paslaugas arba jų atsisakyti, apsilankykite Google Analytics Terms of Use, Google Privacy Policy arba Google Analytics Opt-out.

„Facebook“ papildiniai („Bendrinimo mygtukas“). galite atpažinti „Facebook Inc.“ 1 Hacker Way, Menlo Park, Kalifornija 94025, JAV papildinius pagal „Facebook“ logotipą arba „bendrinimo mygtuką“. Norėdami peržiūrėti „Facebook“ papildinių sąrašą, spustelėkite čia: http://developers.facebook.com/docs/plugins/. Kai naudojatės mūsų internetinėmis paslaugomis, papildinys sukuria tiesioginį ryšį tarp jūsų naršyklės ir „Facebook“ serverio. Taigi „Facebook“ informuojamas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Kai paspausite „Facebook“ mygtuką „bendrinti“, kai esate prisijungę prie savo „Facebook“ paskyros, galite susieti mūsų internetinių paslaugų turinį su „Facebook“ profiliu. Tada „Facebook“ gali susieti mūsų internetinių paslaugų naudojimą su jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad kaip interneto paslaugų teikėjai, negauname jokios informacijos apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą „Facebook“ aplinkoje. Dėl išsamesnės informacijos, žr. „Facebook“ privatumo politiką adresu https://www.facebook.com/policy.php. Jei nenorite leisti „Facebook“ susieti mūsų interneto paslaugų naudojimo su „Facebook“ vartotojo paskyra, atsijunkite iš „Facebook“ vartotojo paskyros.

Xing: kiekvieną kartą, kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, naudojančių „Xing“ tinklo, funkcijas, sukuriamas ryšys su Xing serveriais. Kiek mes žinome, jokie asmens duomenys nėra saugomi. Visų pirma „Xing“ nesaugo IP adresų ir nevertina vartotojų veiklos. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. „Xing“ privatumo politiką adresu https://www.xing.com/app/share?op=data_protection.

„YouTube“: Kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose yra „YouTube“ papildinys, sukuriamas ryšys su „YouTube“ serveriais, o informacija apie naudojamas internetines paslaugas perduodama „YouTube“ serveriui. Kai prisijungiate prie savo „YouTube“ paskyros, leidžiate „YouTube“ tiesiogiai susieti savo naršymo veiklą su asmeniniu profiliu. Galite tam užkirsti kelią atsijungiant iš savo „YouTube“ paskyros. Dėl išsamesnės informacijos apie „YouTube“ vartotojų duomenų naudojimą, žr. „YouTube“ privatumo politiką adresu https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

„Twitter“: Kai naudojate „Twitter“ ir „re-tweet“ funkciją, jūsų naudojamos internetinės paslaugos susiejamos su „Twitter“ paskyra ir perduodamos kitiems vartotojams. Tuo pačiu metu duomenys perduodami „Twitter“. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad „Twitter“ neinformuoja mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „Twitter“ privatumo politikoje adresu http://twitter.com/privacy.  Jūs galite pakeisti „Twitter“ paskyros privatumo nustatymus šiuo adresu: http://twitter.com/account/settings.

„LinkedIn“: Kiekvieną kartą, kai naudojatės viena iš mūsų internetinių paslaugų, kuriose numatytos „LinkedIn“ funkcijos, sukuriamas ryšys su „LinkedIn“ serveriais. „LinkedIn“ yra informuotas, kad naudojate mūsų internetines paslaugas savo IP adresu. Kai paspaudžiate „LinkedIn“ „rekomenduoti mygtuką“ būdami prisijungę prie „LinkedIn“, jūsų internetinių paslaugų naudojimas gali būti siejamas su jumis ir jūsų vartotojo paskyra. Norime atkreipti dėmesį į tai, kad „LinkedIn“ neinformuoja mūsų, kaip internetinių paslaugų teikėjo, apie perduotų duomenų turinį ir jų naudojimą. Daugiau informacijos rasite „LinkedIn“ privatumo politikoje adresu: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy

„Hotjar“: norint pagerinti vartotojo patirtį, kai kuriose mūsų internetinėse paslaugose gali būti naudojama „Hotjar“ programinė įranga. „Hotjar“ leidžia mums išmatuoti ir įvertinti vartotojų veiklą (pelės judesiai, paspaudimai, slinkties aukštis). Šiuo tikslu „Hotjar“ į vartotojo įrenginį pateikia slapukus ir gali saugoti vartotojo duomenis, pvz., naršyklės informaciją, operacinę sistemą, tinklalapyje praleistą laiką ir kt. Daugiau informacijos apie „Hotjar“ duomenų apdorojimą rasite www.hotjar.com/privacy.

„Siteimprove“: „Siteimprove Analytics“, „Siteimprove A/S“  interneto tinklo analizės tarnyba, naudoja slapukus. t. y. tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteryje, ir analizuoja mūsų internetinių paslaugų naudojimą. Informacija apie naudojimąsi mūsų internetinėmis paslaugomis (įskaitant vartotojo užšifruotą IP adresą), surinkta naudojant slapukus, perduodama „Siteimprove“ serveriui Danijoje ir ten saugoma. „Site Improvement“ naudoja tokią informaciją, kad įvertintų internetinių paslaugų naudojimą ir sudarytų ataskaitas. „Siteimprove“ neperduoda tokios informacijos trečiosioms šalims. „Siteimprove“ saugo ir tvarko duomenis, surinktus laikantis Vokietijos duomenų apsaugos taisyklių. Vartotojas gali uždrausti slapukų įdiegimą pasirinkdamas tinkamą naršyklės programinės įrangos nustatymą. Tokiu atveju ne visos interneto paslaugų funkcijos gali būti visiškai prieinamos vartotojui. Dėl išsamesnės informacijos, žr. „Siteimprove“ privatumo politiką adresu: https://siteimprove.com/legal/privacy-policy/.

 1. Kokią informaciją turėčiau pateikti jums ir kodėl?

Kaip Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros lankytojui, Jums nereikia Mums pateikti jokios informacijos. Visa techninė informacija automatiškai surenkama naudojant standartines žiniatinklio naršymo technologijas (Jūsų naršyklės Svetainei pateikiamų užklausų analizę, slapukus ir pan.).

Jei pageidausite pasinaudoti Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros funkcionalumu (formomis), skirtu pateikti Mums paklausimus ar pasiūlyti Mums sudaryti sutartis su Jumis, arba Svetainėje nurodytais kontaktiniais elektroninio pašto adresais, Jūs turėtumėte nurodyti savo:

 • identifikacinius duomenis (vardas, pavardė, įmonė ir pan.)
 • kontaktinius duomenis (e-pašto adresas ir pan.)
 • atitinkamos sutarties rūšies sudarymui reikalingus papildomus duomenis, jei siūlysite sudaryti sutartį
 • konsultacijos suteikimui aktualius duomenis, priklausomai nuo keliamo klausimo, jei pageidausite gauti konsultaciją.

Jūs taip pat turite galimybę savo nuožiūra pateikti papildomus duomenis, kuriuos laikote reikšmingais paklausimui ar pasiūlymui sudaryti sutartį. Nepateikus tam tikros informacijos, kuri mums yra reikalinga tinkamai atsakyti į Jūsų paklausimą, mes galime Jūsų paprašyti šią informaciją pateikti.

Jūs taip pat turite galimybę savo nuožiūra pateikti mums savo identifikacinius ir kontaktinius duomenis bei užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

 1. Kokia informacija apie mane renkate iš kitų šaltinių ir iš kur?

Mes nerenkame jokių Svetainių ir Socialinių tinklų paskyrų lankytojų duomenų iš kitų šaltinių.

 1. Kodėl jums teisiškai leidžiama rinkti mano informaciją?

Mes teisėtai renkame informaciją apie jus, nes:

 • Mums reikia jūsų informacijos, kad galėtumėte teikti prieigą prie Svetainės, t. y. Įvykdyti mūsų susitarimą ir leisti naršyti Mūsų Svetainėje pagal Jūsų pageidavimą, o taip pat, kad galėtumėme atsakyti į Jūsų iniciatyva pateikiamus paklausimus, pasiūlymus dėl Mūsų teikiamų paslaugų ar parduodamų prekių (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies b punktas);
 • Jūs sutikote, kad tvarkytumėme Jūsų asmens duomenis savo iniciatyva pateikdamas mums paklausimą, prašymą, skundą, kai tai nėra susiję su mūsų teikiamomis paslaugomis ar prekėmis (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a punktas);
 • Jūs savo iniciatyva, pasinaudodamas Svetainės ar Socialinio tinklo paskyros funkcionalumu, užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį ir/ar kitą reklaminę medžiagą (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies a punktas);
 • Mums reikia jūsų informacijos, kad būtų laikomasi mūsų teisinių įsipareigojimų, išspręstume visus ginčus, kurie gali kilti su Jumis ar kitomis šalimis, ir užtikrintume savo teises, atsirandančias dėl visų tarp Jūsų ir Mūsų arba tarp Mūsų ir trečiųjų šalių sudarytų sutarčių (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies c punktas);
 • Mums reikalinga jūsų informacija, siekiant patobulinti mūsų Svetainę ir jos naudotojų patirtį, o taip pat, apsaugoti Svetainę nuo neteisėtos prieigos (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies f punktas).
 1. Ar naudosite Mano asmens duomenis automatiniam sprendimų priėmimui arba Mano profiliavimui?

Ne.

 1. Su kuo dalinsitės Mano asmens duomenimis?

Galime atskleisti jūsų asmeninius duomenis:

 • Mūsų paslaugų tiekėjams ar rangovams, kiek tai yra pagrįstai reikalinga Svetainės ir Socialinių tinklų paskyrų prieigos teikimui, palaikymui, kūrimui ir saugumo užtikrinimui.

Mes taip pat galime atskleisti Jūsų asmens duomenis, jei toks atskleidimas yra būtinas norint laikytis Mums taikomų teisinių įpareigojimų, teisinių pretenzijų nustatymui, vykdymui ar gynimui, tiek teismo procesuose, tiek administracinėse ar neteisminėse procedūrose.

 1. Ar Mano asmens duomenys bus perduodami už Europos ekonominės erdvės ribų?

Ne.

 1. Kaip ilgai saugosite informaciją apie Mane?

Jūsų pateiktų paklausimų, pasiūlymų informaciją saugome Lietuvos vyriausiojo archyvaro nustatytais dokumentų saugojimo terminais.

Jūsų informaciją, susijusią su naujienlaiškio ir/ar reklaminės medžiagos prenumerata, saugome iki tol, kol Jūs atsisakysite šios prenumeratos ir dar trejus metus po atsisakymo (tik tam, kad naujinant mūsų duomenų bazę per klaidą Jums vėl neišsiųstumėme naujienlaiškio ar reklaminės medžiagos).

Techninė automatiškai renkama Informacija apie lankytojo įrenginį (-ius) ir naršymą saugoma vieną mėnesį.

 1. Kokios mano teisės?

Jūs turite šias teises asmens duomenų apsaugos srityje:

 • Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus;
 • Pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;
 • Pateikti prieštaravimą duomenų tvarkymui dėl teisėto Mūsų intereso, kai atitinkami duomenys yra tvarkomi išskirtinai dėl teisėtų Mūsų interesų, o toks tvarkymas konkrečių aplinkybių kontekste neproporcingai suvaržo Jūsų teises ir laisves ar teisėtus interesus;
 • Pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus:

–                    kai duomenys yra tvarkomi naujienlaiškio prenumeratos tikslais;

–                     kai duomenys yra tvarkomi išskirtinai dėl teisėtų Mūsų interesų, Jūs prieštaraujate tokiam duomenų tvarkymui, o toks tvarkymas konkrečių aplinkybių kontekste neproporcingai suvaržo Jūsų teises ir laisves bei teisėtus interesus, išskyrus atvejus, kai toks duomenų tvarkymas yra reikalingas siekiant pareikšti teisinius reikalavimus arba gintis nuo pareikštų teisinių reikalavimų;

–                    be teisėto pagrindo tvarkomus Jūsų duomenis.

 • Pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą:

–                    kai prašoma ištaisyti klaidingus duomenis – laikotarpiui, kol nustatytos klaidos nebus ištaisytos;

–                    pareiškus prieštaravimą duomenų tvarkymui dėl teisėto Mūsų intereso, kol nebus išnagrinėtas Jūsų prieštaravimas ir priimtas Mūsų sprendimas dėl tolimesnio jų tvarkymo;

–                    kai Mums asmens duomenys nebereikalingi, bet jie reikalingi Jums siekiant pareikšti teisinius reikalavimus ar gintis nuo pareikštų teisinių reikalavimų;

–                    bet kokių duomenų, tvarkomų be teisinio pagrindo, kai Jūs nepageidaujate jų ištrynimo.

 • Ginčyti Jūsų informacijos rinkimą, naudojimą ir saugojimą Mūsų įmonėje;
 • Pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis;
 • Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Jei norite pasinaudoti aukščiau nurodytomis Jūsų teisėmis, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 15 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos įstatymų numatytos sąlygos ir išimtys.

 1. Kaip galite man padėti?

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, prašome kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūną  el. paštu: info@swebaltic.com

Enter your keyword: